HAKKIMIZDA

2009 yılında başlayan üniversite öğrenim sürecimde; tüm tatillerimi çalışarak geçirdiğim meslek hayatımda, yasal stajımı yoğun bir çalışma temposuyla tamamlayarak azimli genç bir avukat olarak 01.09.2015 tarihinde Nihal Sağlam Hukuk Bürosu’nu kurdum.

Hukuk fakültesinin ilk yıllarından itibaren, İstanbul ve Sakarya illeri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde ve Avrupa ülkelerinde; mesleğimin birbirinden farklı türlü alanlarında ve aşamalarında bizzat bulunarak yoğun tempolu ve uzun soluklu bir meslek hayatı yaşama fırsatını yakaladım.

Farklı disiplinler içerisinde çalışan hukuk bürolarındaki gözlemlerim ve çalışmalarım sayesinde; mesleğim ile kişilik özelliklerimin uyumlu olduğuna dair inancım giderek daha da kuvvetlendi. Üstatlarımın, meslektaşlarımın, çalışma arkadaşlarımın yolculuğuma katkıları, tanıklığı paha biçilmezdi.

Nihal Sağlam Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nı kurduğum tarihten bu yana, Türkiye’nin her yerinde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermeye devam etmekteyim.

Danışman ve irtibatta olduğumuz avukatların yanı sıra, yapılan işin gerektirmesi halinde teknik konulardan oluşan geniş bir ekipten destek almaktayım. Sakarya merkezli olarak yürüttüğüm mesleki faaliyetlerimde; gerektiği ölçüde farklı şehirlerdeki ve Avrupa’nın çeşitli kentlerindeki bürolarla çözüm ortaklığında bulunmaktayım.

Çözüm odaklı ve müvekkillerin ihtiyaçlarına yönelikbir anlayış içerisinde sürdürmüş olduğum mesleki faaliyetimi, müvekkillerimin ihtiyaçlarına binaen geliştirmeye ve yenilikleri takip ederek kaliteli bir hizmet sunmaya kararlıyım.

İhtiyaç duyduğunuz tüm konularda görüşmek için randevu alabilir ya da bize yazabilirsiniz.

Saygılarımla,

Avukat Nihal SAĞLAM